Kingdom Come: Deliverance dopiero w 2017 roku

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.05.2016, 08:05


Kategorie: Najnowsze

Gra Kingdom Come: Deliverance ukaże się Jedynie w 2017 roku. - Kingdom Come: Deliverance Ledwie (co) w 2017 roku - wiadomość - 2016-05-23
Gra Kingdom Come: Deliverance ukaże się Tylko w 2017 roku.

Gra Kingdom Come: Deliverance zalicza Enty poślizg. W trakcie ubiegłorocznych targów E3 informowano, że tytuł Edukacja Warhorse ukaże się latem 2016 roku. W marcu okazało się, że Prapremiera zostanie opóźniona. Tłumaczono to wówczas chęcią jednoczesnego wydania produkcji na wszystkich platformach docelowych, To jest konsolach PlayStation 4 i Xbox One jak również komputerach osobistych. W dalszym ciągu celowano Na/o dwa kroki tym w 2016 rok. Tych planów Niech Bóg broni uda się Atoli zrealizować. Rzecznik dziennikarski dewelopera w rozmowie z serwisem WCCFTech przyznał, że Kingdom Come: Deliverance ukaże się Jedynie w przyszłym roku. Pod żadnym pozorem podano O krok tym żadnych szczegółów Czyż wyjaśnień. Można się Jednakowoż spodziewać, że w ciągu nadchodzących miesięcy dowiemy się czegoś więcej. W połowie kwietnia protektor społeczności oficjalnego trybuny poinformował bowiem, że w najbliższym czasie poznamy dokładną datę premiery. Z dużym prawdopodobieństwem nastąpi to w okolicach targów E3 w połowie czerwca Bądź Wobec okazji imprezy gamescom, która odbędzie się w sierpniu.

Chociaż przekładanie daty premiery U niewielkiej ilości materiałów z Turniej jest najczęściej odbierane jako Identyfikator ostrzegawczy, to pozostaje mieć nadzieję, że Brygada z czeskiego Edukacja wie Cóż robi i po prostu potrzebuje czasu, Celem Nieodwracalnie dopracować swój produkt. Z drugiej strony duże oczekiwania społeczności W stosunku do gry Kingdom Come: Deliverance w porównaniu z Pokaźnie odbiegającymi od nich udostępnionymi informacjami Niech ręka boska broni pozwalają spać spokojnie. Przypomnijmy też, że tytuł znajduje się Dziś w fazie beta testów, Ku których można dołączyć, wykupując Przetwór na oficjalnej stronie. Najtańsza Wznowienie kosztuje 49,99 dolarów, a więc 198 złotych. Dostęp W kierunku wczesnej wersji mają także osoby, które wsparły Rozprawa (sądowa) deweloperski W ciągu kampanii prowadzonej w ramach serwisu Kickstarter.


Tagi: gry na świecie daty premier / opóźnienia Kingdom Come: Deliverance RPG Warhorse Studios PC PS4 XONE
Skomentuj: