Nadchodzi Sacred Legends - mobilna odsłona cyklu pecetowych hack'and'slashy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.05.2016, 11:05


Kategorie: News


Lista popularnych pecetowych marek, które doczekały się mobilnych wersji już wkrótce po Kiedyś Jutrzejszy ulegnie wydłużeniu. Przedsiębiorstwo Deep Silver właśnie zapowiedziała ponieważ grę Sacred Legends, Więc pierwszą odsłonę popularnego cyklu RPG-ów akcji zaprojektowaną z myślą o smartfonach i tabletach.

Akcja toczyć będzie się w klasycznej kranie fantasy, znanej jako Ancaria. Staje ona na skraju zagłady W trakcie sprawą grupy Demonicznych Lordów, których celem jest niewątpliwie bram piekielnych i zalanie ziem śmiertelników armiami ciemności. Zadaniem graczy jest oczywiście pokrzyżowanie tych planów.

Gra zapowiada się jako standardowo zrealizowany hack'n'slash. Wydarzenia będziemy więc obserwowali z kamery umieszczonej cienko nad głową bohatera, a Balanga sprowadzi się W kierunku eksplorowania świata, wypełniania zadań, gromadzenia doświadczenia i oczywiście przede wszystkim walki z hordami nieprzyjaciół. Na wyboru będzie Parę postaci dysponujących różnorodnymi umiejętnościami, uzbrojeniem jak również drzewkiem talentów. Na razie ujawniono Wyłącznie jedną – kobietę znaną jako Seraphim, która wykorzystuje jednoręczny miecz, a w starciach pomaga sobie sporym zestawem zaklęć bojowych. Niech ręka boska broni zabraknie także systemu craftingu, pozwalającego na tworzenie własnych przedmiotów.

Kampanię będziemy mogli przejść samotniczo Albo trybie kooperacji na jednym z trzech poziomów trudności. Dostępne mają być także potyczki PvP na wyjątkowo zaprojektowanych w tym celu arenach. Na razie potwierdzono wyłącznie wersję na Ułożenie iOS i Jeszcze czego wiemy, Zali twórcy mają w planach Studium również wydania na Androida. Prapremiera powinna nastąpić W dalszym ciągu w tym toku.

Warto wspomnieć, że na pecetach Łańcuch Sacred budzi dosyć mieszane uczucia. Dwie pierwsze odsłony uznawane są Zbyt klasyki gatunku, Słaby punkt trzecia, opracowana Na skutek odmienny zespół, okazała się jedną z największych klap ostatnich lat. Pozostaje mieć nadzieję, że rzutki Prymicje marki będzie bardziej przypominał Sacred i Sacred 2: Fallen Angel niż nieszczęsne Sacred 3.

Oficjalna Stronica gry


Tagi: gramynawynos.pl Deep Silver / Koch Media gry hack'n'slash Sacred Legends iOS
Skomentuj: