Overwatch zadebiutowało na PC, PS4 i XOne

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 24.05.2016, 09:05


Kategorie: Newsy

Premiera Overwatch

Stało się, kilkanaście miesięcy po oficjalnej zapowiedzi gry Overwatch, najnowsza Produkty Wyższe wykształcenie Blizzard Entertainment zadebiutowała na konsolach Xbox One, PlayStation 4 a również komputerach osobistych. Jeżeli Ale skąd zrobiliście tego w ramach pre-orderu, ni Skądże (znowu) pojawiliście się na nocnej premierze, to Projekcik zamówicie u rodzimych sprzedawców w cenach zaczynających się od około 238 zł (wersja na urządzenia Sony i Microsoftu) i około 205 zł w przypadku PC-tów. Krzynę taniej tytuł możecie dostać na oficjalnej stronie, gdzie podstawowe Dodruk kosztuje 39,99 euro, a więc około 177 zł. Z pozostałymi ofertami polskich sklepów zapoznacie się w ramce z prawej strony. Pamiętajcie też, że Overwatch dostępne jest na wszystkich platformach sprzętowych w pełnej polskiej wersji językowej.


Overwatch – Smuga. - Overwatch zadebiutowało na PC, PS4 i XOne - wiadomość - 2016-05-24
Overwatch – Smuga.

Informacje o grze

Na wielkoduszny początek Przedsiębiorca przygotował 21 zróżnicowanych bohaterów, w tym przeznaczonych W kierunku ataku Genjiego i Smugę, obrońców Bastiona i Hanzo, tanków D.Va i Reinhardta, a także Łaskę a także Zenyatta, To jest postacie wsparcia. Radocha przeznaczona jest W kierunku zmagań w multiplayerze na 12 mapach, a Współzawodnictwo podzielona jest na Garść głównych typów – Szkolenie, Szybką grę, Grę przeciwko SI, Grę dowolną i Rozróbę tygodnia. Jednak jeżeli chodzi o konkrety, to poszczególne lokacje umożliwiają Pojedynek w:

Oprócz tego zdradzono, że już wkrótce, najpewniej w czerwcu, doczekamy się trybu Rywalizacji. Na dobitek/dobitkę Należy wspomnieć, że zdobywane w grze doświadczenie przekłada się na łupy, Tedy kosmetyczne elementy pokroju nowych skórek, animacji, graffiti itd. Skrzynie z tego typu gadżetami można też nabywać w ramach mikropłatności. Za to wszystkie postacie i mapy, które pojawią się w przyszłości będą dostępne Podczas darmo.


Overwatch – Genji. - Overwatch zadebiutowało na PC, PS4 i XOne - wiadomość - 2016-05-24
Overwatch – Genji.

Wymagania sprzętowe i sterowniki

Do zabawy w Overwatch na PC-tach pożyteczny jest Komp spełniający następujące wymagania sprzętowe:

Minimalne:

Zalecane:

Jednocześnie posiadacze kart grafiki firmy Nvidia powinni zainstalować najnowsze sterowniki, zoptymalizowane dla gry Blizzarda, które poprawiają wydajność także w World of Tanks i War Thunder. Z kolei fanom sprzętu AMD radzimy zaopatrzyć się w Software Radeon Oprogramowanie Crimson 16.5.3, w którym Interes wprowadziła Odsiecz dla Overwatch, Total War: Warhammer i Dota 2 (Vulkan API) tudzież profile Crossfire dla pierwszych dwóch wymienionych produkcji.


Tagi: gry na świecie Blizzard Entertainment Overwatch premiera (gry) sieciowe strzelanki sterowniki strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj: